Tempobet Atm’den Para Yatırma

tempobet

Tempobet Atm’den Para Yatırma

Tempobet Atm’den Para Yatırma
Havale ile ya da ATM’lerden kartsız işlem ile para yatırmak için Ana sayfada üst kısımda bulunan YATIRIM butonuna tıklayınız efendim. Para yatırma butonuna tıkladıktan sonra karşınıza para yatırma yöntemlerimiz çıkacaktır. Listenin en üstünde bulunan HAVALE seçeneğine tıklayarak güncel banka hesaplarımızı görebilirsiniz. ATM’den güncel banka hesaplarımıza kartsız bir şekilde yatırımda bulunabilmektesiniz. Hangi bankanın ATM’sinden yatırımda bulunacaksanız o bankanın hesap numarasını bizden (CANLI DESTEK üzerinden) isteyebilirsiniz. Minimum havale miktarının 200( İki Yüz) TL olduğunu unutmayınız ve lütfen para yatırma talimatınızı havale işleminden sonra yapınız.Aksi takdirde talebiniz işleme alınmayacaktır.Kartsız işlem menüsü ile ATM’lerden yatırım yaptığınızda,yatırım miktarınız site bakiyesine aktarılana kadar dekontunuzu saklayınız.
Tempobet QRkod ve cepbank
Sitemizde minimum QRKOD yatırım miktarı 50 TL, CEPBANK yatırım miktarı 50 TL, BankTransfer yatırım miktarı 100 TL, Havale yatırım miktarı 100 TL, Papara yatırım miktarı 500 TL ve minimum çekim miktarı 200 TL’dir. 24 Saat içerisinde 3 kez ve toplamda maksimum 10.000 TL kadar çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Ana sayfada üst kısımda bulunan YATIRIM butonuna tıklayınız efendim. Para yatırma butonuna tıkladıktan sonra karşınıza para yatırma yöntemlerimiz çıkacaktır. Listenin en üstünde bulunan HAVALE seçeneğine tıklayarak güncel banka hesaplarımızı görebilirsiniz. Burada görmüş olduğunuz hesaplar güncel banka hesaplarımızdır. Eğer ki güncel banka hesapları arasında yatırımda bulunacağınız banka mevcut ise hesap bilgisini bizden isteyebilirsiniz.
Tempobet YAtırım sonrası Talep
B
anka hesap bilgilerimize havale işlemini gerçekleştirdikten sonra yatırım yaptığınız bankayı seçerek sayfanın alt kısmında bulunan DEVAM ET butonuna tıklayınız efendim. DEVAM ET butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan para yatırım talep formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup talep formu göndermeniz halinde yatırımınız finans birimimiz tarafından en kısa sürede kontrol edilecek ve sonuçlandırılacaktır.

Üye değilseniz HEMEN ÜYE OLUNUZ ve kazanmanın tadını çıkarınız .

Hemen sizlerde üye olmak için TIKLAYINIZ.

Diger yazılarımız için Ana Sayfadan yazılara ulaşabilirsiniz.

Facebook|Google|İnstagram|Twiter

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*