Tempobet Para Çekme 2020

tempobet

Tempobet Para Çekme 2020

Tempobet Para Çekme 2020 – Minimum çekim miktarı 200₺ dir. Tüm üyelerimiz 24 saat içerisinde en fazla 3 çekim işlemi gerçekleştirebilirler
● Havale Çekim
● Ecopayz Çekim
● SÜPER HIZLI HAVALE çekim için öncelikle Çekim kısmından süper hızlı havale’ye tıklayarak karşınıza çıkan miktar kısmına çekim yapmak istediğimiz miktarı giriyoruz ve tamamlandı kısmına basıyoruz.http://prntscr.com/mxrdrq http://prntscr.com/mxre2t
●Ardından karşınıza çıkan sayfadan Bankanızı seçerek diğer alanları eksiksiz dolduruyoruz.http://prntscr.com/mxrfgj
●Lütfen formu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘GÖNDER’ butonuna tıklayınız. Tarih kutucuklarını ay / gün / yıl olacak şekilde doldurunuz. Örneğin 30 Aralık 1990 için “12/30/1990” şeklinde doldurunuz.

Günde Max 100 000 TL çekim yapabileginiz ve anında çekim yapılan nadir sitelerden olan Tempobet bu konuda diger sitelerden 1 adım öne geçmektedir.

Tempobet yatırım ve çekimlerde herhangi bir belge talep etmemektedir.

Çekim yöntemleri arasında papara ecopayz bitcoin süper hızlı havale gibi bir çok yöntem olmakla beraber 200 TL minimum olmaktadır.

Çekim için günde sizlere maksimum 25 000 TL olarak limit verilmektedir ve 3 kere ancak çekim yapabilmektesiniz .Ardından yapacagınız çekim için 3 çekim işleminden 24 saat geçmiş olması gerekmektedir.

Yatırımlar ve çekimler arasında 2 saat kuralı vardır.Yatırımdan 2 saat sonra ancak çekim yapabilirsiniz.

Hemen sizlerde üye olmak için TIKLAYINIZ.

Diger yazılarımız için Ana Sayfadan yazılara ulaşabilirsiniz.

Facebook|Google|İnstagram|Twiter

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*