Tempobet Para Yatırma – Çekme

Tempobet Para Yatırma – Çekme
Banka Havalesi, Cepbank, Astropay, UKash, Ecopayz, Paykasa, Neteller yöntemleri kullanılarak rahatlıkla para çekim-yatırım yapabilirsiniz.

# Banka Havalesi ile Para Yatırma
Banka havalesi ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimizi canlı destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. Lütfen her işlem öncesi canlı destek birimimizden güncel banka bilgilerimizi alınız. İşlem süresi ortalama 5-15 dakikadır.

Tempobet Para Yatırma – Çekme

# Cepbank ile Para Yatırma

Cepbank ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cepbank ile minimum yatırma miktarı 20 TL’dir Ziraat Cepbank yatırımı minimum 50 TL’dir. Cepbank işlemlerinde 20, 30, 40, 50, … gibi küsüratsız rakamlar kabul edilmektedir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

# Astropay ile Para Yatırma

Astropay ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Astropay ile minimum yatırma miktarı 25 USD’dir. Astropay para yatırma işlemleri otomatik gerçekleşmektedir. İşlem süresi anında tamamlanır.

# Ukash ile Para Yatırma

Ukash yöntemimiz ile hafta içi ve haftasonu 7/24 para yatırma işlemi yapabilirsiniz.Ukash ile minimum yatırım miktarı 10 Euro’dur.Ukash para yatırma işlemleri otomatik olarak gerçekleşmediğinden canlı destek sistemine bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

# Ecopayz ile Para Yatırma

Ecopayz ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Ecopayz ile minimum yatırma miktarı 20 TL’dir. Ecopayz para yatırma işlemleri otomatik gerçekleşmektedir. İşlem süresi anında tamamlanır.

# Paykasa ile Para Yatırma

Paykasa ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Paykasa ile minimum yatırma miktarı 10 €’dur. Tüm ön-ödemeli kartların değerleri 10, 20, 50, 100, 200 ve 250 EURO olarak sunulmaktadır. İşlem süresi anında tamamlanır.

# Neteller ile Para Yatırma

Neteller ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Neteller ile minimum yatırma miktarı 20 USD’dir. Neteller işlemlerinde 20, 30, 40, 50, … gibi küsüratsız rakamlar kabul edilmektedir. İşlem süresi ortalama 20 dakikadır.

PARA ÇEKME

# Banka Havalesi ile Para Çekme

Havale yöntemimiz ile hafta ici ve haftasonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 200 TL’dir. İşlem süresi ortalama 245 dakikadır.

# Ecopayz ile Para çekme

Ecopayz yöntemimiz ile hafta ici ve haftasonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır. Gün içinde EcoPayz ile çekim miktarı maximum 10.000 TL’dir.

# TL Nakit ile Para çekme

TL Nakit yöntemimiz ile hafta ici ve haftasonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 250 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

Üye değilseniz HEMEN ÜYE OLUNUZ ve kazanmanın tadını çıkarınız .

Hemen sizlerde üye olmak için TIKLAYINIZ.

Diger yazılarımız için Ana Sayfadan yazılara ulaşabilirsiniz.

Facebook|Google|İnstagram|Twiter

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*